Przełącznik Nav

Poznaj router Cradlepoint IBR600 i weż udział w wyjątkowym szkoleniu online

Cradlepoint jest amerykańskim producentem, dostarczającym skalowalne rozwiązania komunikacyjne, skupionym na połączeniach z sieciami LTE i 5G oraz usługi chmurowe zarządzania wszystkimi urządzeniami o nazwie NetCloud. Wysoką dostępność (HA) wewnątrz jednego urządzenia ale i w parze z istniejącymi urządzeniami, innych producentów, zapewnianą przez rozwiązania Cradlepoint, docenią klienci, którzy posiadają wiele rozproszonych oddziałów lub aplikacje mobilne czy IoT.

SD-WAN klasy enterpise

Jeśli szukacie Państwo rozwiązania zapewniającego bezpieczeństwo klasy enterprise w sieciach SD-WAN, w którym dostępność do sieci jest kluczowe z perspektywy funkcjonowania przedsiębiorstwa lub aplikacji i nie można pozwolić sobie na przerwy w dostępie do sieci. Jedno urządzenie pozwala podłączyć aż do czterech kart SIM od różnych operatów, zapewniając ciągłość komunikacyjną w najtrudniejszych warunkach.

Szkolenie online Cradlepoint

Już dziś zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich projektów i pomysłów związanych z łącznością LTE/5G, IoT i aplikacjami mobilnymi, w których zastosowany może być router IBR600C. Autorzy najciekawszych zgłoszeń otrzymają urządzenie i zostaną zaproszeni na prestiżowe warsztaty online prowadzone przez specjalistów Cradlepoint i inżynierów BALTICAD, którzy są certyfikowanymi specjalistami Cradlepoint w Polsce. Możliwość konfrontacji i wsparcia we wdrożeniu własnego projektu może okazać się nieocenioną pomocą i skokiem milowych w rozwoju Państwa firm.

Zgłoszenia kwalifikacyjne można przesyłać w dowolnej formie na adres mailowy info@balticad.eu

Polecane produkty: