Przełącznik Nav

ZWROTY

 • Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.) konsument (za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową, art. 22[1] k.c.) ma prawo odstąpić od umowy, bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania towaru.
 • Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz zwrotu musi zawierać dane osoby zwracającej: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy, numer paragonu, nazwę i symbol zwracanego towaru, nazwę banku oraz numer rachunku bankowego na jaki należy zwrócić towar.
 • Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się z dniem podpisania umowy.
 • Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 • Zwracany towar musi pozostać nienaruszony, bez śladów użytkowania
 • Klient jest zobowiązany odesłać towar w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia przesłania formularza odstąpienia od umowy.
 • Formularz zwrotu można pobrać tutaj, i należy przesłać:
              a) w formie pisemnej na adres: ul. Limbowa 23, 80-175 Gdańsk lub
              b) w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@balticad.eu;

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.