Przełącznik Nav

Kim jesteśmy

BALTICAD Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2014 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku przy ul. Limbowej 23. Oprócz biura posiadamy własny magazyn, w którym znajduje się ponad milion elementów elektronicznych. Jesteśmy firmą dystrybucyjną obecną na rynku telemetrii, przemysłu elektronicznego i energetycznego, lotniczego, medycznego oraz motoryzacyjnego w Polsce i za granicą. Oferujemy szeroką gamę elementów elektronicznych, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć wszystkie potrzebne elementy w jednym miejscu. Specjalizujemy się w sprzedaży i doradztwie technicznym w zakresie komputerów przemysłowych, systemów serwerowych, dysków SSD, pamięci SLC i pamięci DRAM. Posiadamy szerokie portfolio modułów bezprzewodowych, rozwiązań Internet of Things (IoT) oraz Machine-to-Machine (M2M), anten GSM, UMTS, LTE, WiFi, Bluetooth, ZigBee, GPS, GLONASS, LoRa i wiele innych. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria radiowe, układy scalone, złącza, czujniki, przetworniki, przekaźniki, kable, przewody, kondensatory, moduły, zasilacze, pamięci masowe, rezystory, tranzystory, baterie, akumulatory i wiele innych podzespołów elektronicznych. Firma BALTICAD Sp. z o.o. oferuje dedykowane rozwiązania do aplikacji: telemetria, automotive, automatyka przemysłowa, zdalny monitoring oraz urządzenia medyczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie projektowania i optymalnego doboru systemów, komponentów, narzędzi i innych zagadnień.

BALTICAD Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firm KONTRON, THALES (dawniej GEMALTO), INNODISK, JC Antennas, MUP Connectors w Polsce oraz partnerem Panorama Antennas.

Corocznie uczestniczymy w licznych targach branżowych, zarówno w kraju jak i za granicą.

W świecie, w którym technologie bezprzewodowe stają się coraz bardziej zaawansowane i obecne w naszym życiu, BALTICAD Sp. o.o. wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniając kompleksowe rozwiązania, które zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających.


Nasza historia

2019
2018
2017
2016
2015
2014
2012