Przełącznik Nav

Kim jesteśmy

BALTICAD Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2012 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku przy ul. Limbowej 23. Oprócz biura posiadamy własny magazyn, w którym znajduje się ponad milion części elektronicznych i radiowych. Jesteśmy firmą dystrybucyjną obecną na rynku telemetrii, przemysłu elektronicznego i energetycznego, lotniczego, medycznego oraz motoryzacyjnego w Polsce i za granicą. Oferujemy szeroką gamę wyselekcjonowanych produktów o najwyższej jakości, dzięki czemu mogą Państwo znaleźć wszystkie potrzebne elementy w jednym miejscu.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży i doradztwie technicznym, projektowaniu i integracji projektów z zakresu komputerów przemysłowych, systemów serwerowych, dysków SSD, pamięci SLC i pamięci DRAM, routerów LTE/5G i łączności bezprzewodowej. Współpracujemy z naszymi klientami w zakresie usług biura projektowego przechodząc przez wszystkie etapy realizacji od pomysłu, wyboru odpowiednich rozwiązań do realizacji zamówienia.

 

Posiadamy szerokie portfolio modułów bezprzewodowych, rozwiązań Internet of Things (IoT) oraz Machine-to-Machine (M2M), anten GSM, UMTS, LTE, 5G, WiFi, Bluetooth, ZigBee, GPS, GLONASS, LoRa oraz routerów IoT i mobilnych switchy. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria radiowe, układy scalone, złącza, czujniki, przetworniki, przekaźniki, kable, przewody, kondensatory, moduły, zasilacze, pamięci masowe, rezystory, tranzystory, baterie, akumulatory i wiele innych podzespołów elektronicznych.

Firma BALTICAD Sp. z o.o. oferuje dedykowane rozwiązania m.in. do aplikacji: zdalne odczyty, automotive, automatyka przemysłowa, śledzenie pojazdów i obiektów czy urządzenia medyczne. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakresie projektowania i optymalnego doboru systemów, komponentów, narzędzi, a nawet maszyn do prototypowania i produkcyjnych.

BALTICAD Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firm KONTRONTHALES (dawniej GEMALTO/CINTERION), INNODISKTELTONIKA, TAOGLAS oraz partnerem Panorama Antennas i Cradlepoint.


Corocznie uczestniczymy w licznych targach branżowych między innymi w MSPO – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, International Railway Fair Trako, EnergeTab – Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie, Automaticon i Evertiq.


W świecie, w którym technologie bezprzewodowe stają się coraz bardziej zaawansowane i obecne w naszym życiu, BALTICAD Sp. o.o. wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniając kompleksowe rozwiązania, które zaspakajają potrzeby najbardziej wymagających.

NASZA HISTORIA

2019
2018
2017
2016
2014
2012

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.