Przełącznik Nav

DYSTRYBUCJA

Nasi klienci są jednymi z najbardziej wymagających, dlatego w BALTICAD Sp. zo.o. pracujemy tylko z najlepszymi. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z najlepszymi firmami na świecie, aby zapewnić najlepsze komponenty i usługi.

Kontron jest światowym liderem w dziedzinie technologii komputerów wbudowanych (Embedded Computers).  Kontron oferuje połączone portfolio bezpieczeństwa sprzętowego, oprogramowania, usług dla aplikacji Internet of Things (IoT), aplikacji Industry 4.0 i rozwiązań AI. Dzięki standardowym produktom i dostosowanym rozwiązaniom opartym na wysoce niezawodnych, najnowocześniejszych technologiach wbudowanych Kontron zapewnia bezpieczne i innowacyjne aplikacje dla różnych branż.

Kontron to producent szerokiej gamy komputerów przemysłowych w wielu standardach. Kontron swoje produkty i usługi oferuje wymagającym klientom tworzącym systemy dla wojska, przemysłu, energetyki, medycyny, telekomunikacji, transportu publicznego, przemysłu rozrywkowego oraz innych. Oferowany przez Kontron sprzęt charakteryzuje się możliwością pracy w ciężkich warunkach środowiskowych przez wiele lat.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim:

THALES (dawniej Gemalto)

Gemalto jest teraz częścią Thales Group. Gemalto oferuje szeroką gamę rozwiązań, usług, platform i elementów technologicznych, których klienci potrzebują, aby uprościć i przyspieszyć rozwój oraz zapewnić bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność rozwiązań M2M i IoT.

Bogata oferta modułów i terminali Cinterion M2M firmy Gemalto umożliwia zawsze dostępną komunikację komórkową dla praktycznie każdej aplikacji IoT lub M2M. Ich wytrzymała konstrukcja, niezrównane standardy inżynieryjne i produkcyjne sprawiają, że są niezawodne w najbardziej ekstremalnych warunkach i przez długi okres użytkowania rozwiązania M2M.

Oferowane dla wszystkich standardów technologii komórkowej, w tym CDMA, GSM, GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, LTE i nie tylko, moduły i terminale Cinterion zapewniają komunikację głosową, szybką transmisję danych i bezprzewodową komunikację IP z płynnym globalnym roamingiem. Moduły te można dostosować do konkretnych potrzeb komunikacyjnych aplikacji, integrując innowacyjne technologie, takie jak Java ™, GPS / GLONASS, SL Agent, profil dostępu do karty SIM i inne. Certyfikaty FTA i lokalnych operatorów sieci zapewniają szybki proces zatwierdzania, a wszystkie produkty są zgodne z przepisami środowiskowymi RoHS i WEEE dotyczącymi zgodności z dyrektywami legislacyjnymi. Produkty motoryzacyjne spełniają standardy jakości ISO TS 16949 dotyczące doskonałości motoryzacyjnej.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

Moduły

Moduły IoT Cinterion® zapewniają zawsze dostęp do łączności bezprzewodowej i oferują skalowalność, kompatybilność, a także łatwą ścieżkę do przyszłych aktualizacji i dodatkowych funkcji w miarę rozwoju technologii. Korzyści z portfolio obejmują maksymalną elastyczność, wysoką funkcjonalność, łatwość integracji oraz kompatybilność wstecz i do przodu, co zapewnia niezawodne, wysokiej jakości, opłacalne rozwiązanie.

Terminale

Terminale IoT Cinterion® działają od razu po wyjęciu z pudełka, aby szybko i łatwo dodać łączność IoT do inteligentnych aplikacji korporacyjnych. Przy bardzo niewielkim wysiłku integracyjnym terminale można podłączyć do aplikacji za pomocą standardowych interfejsów przemysłowych. Są idealne dla nowych implementatorów Internetu Rzeczy oraz średnich i małych wdrożeń, oferując takie korzyści, jak: - Gotowość do pracy po podłączeniu - Certyfikaty i wstępne homologacje: R & TTE, GCF, e-znak (PTCRB, FCC, IC: TC65T) - Standaryzowane interfejsy - Zintegrowany uchwyt karty SIM

Moduły w formacie kart mPCIe

Rodzina kart modemowych Cinterion 4G IoT firmy Gemalto zapewnia natychmiastowy dostęp do sieci komórkowych LTE dla szeregu przemysłowych aplikacji IoT, takich jak automaty sprzedające lub cyfrowe oznakowanie. Łatwe do zintegrowania urządzenie łatwo podłącza się do istniejącego gniazda karty. Karty modemowe wykorzystują różnorodne moduły IoT Industrial Plus Cinterion, aby zapewnić niezawodną i bezpieczną łączność spełniającą różnorodne potrzeby rozwiązań. Obejmują one zakres od LTE Cat 1 do zastosowań niezależnych od prędkości, takich jak inteligentne automaty vendingowe, do ultraszybkich LTE Advanced do routerów przemysłowych, systemów kioskowych i aplikacji do nadzoru wideo. Karty modemowe IoT firmy Cinterion oferują szereg różnych funkcji i możliwości, w tym wlutowane MIM lub wtykowe karty SIM, zintegrowane usługi GPS, usługi IP, wbudowaną Javę, diagnostykę anten i wiele innych. Podobnie jak wszystkie produkty Cinterion, ich wytrzymała konstrukcja, niezrównana inżynieria i najwyższe standardy produkcyjne sprawiają, że są niezawodne w najbardziej ekstremalnych warunkach i przez długi okres użytkowania dowolnego rozwiązania IoT.

INNODISK

Innodisk jest usługowym dostawcą przemysłowych wbudowanych produktów pamięci flash i DRAM oraz technologii, koncentrując się na przedsiębiorstwach, przemyśle, sektorze lotniczym i obronnym. Jakość jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o przemysłowe wbudowane pamięci flash i pamięci DRAM. Dlatego wszystkie produkty produkowane są we własnym, specjalnie do tego przeznaczonym zakładzie produkcji pamięci. Zaprojektowano i zbudowano centrum produkcyjne, aby zmaksymalizować wydajność produkcji i zagwarantować najwyższą jakość produktów.

Innodisk jest również dumny z zaangażowania w innowacje techniczne. Są pionierem technologii Pin 7 VCC w interfejsie SATA, przełomu Innodisk, który eliminuje potrzebę stosowania kabli zasilających. To z kolei pozwoliło opracować formułę SATADOM®, rewolucyjne rozwiązanie pamięci zasilane interfejsem, które zostało certyfikowane przez firmę Intel i powszechnie przyjęte przez producentów systemów przemysłowych i systemów wbudowanych na całym świecie.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

PANORAMA ANTENNAS

Panorama Antennas to firma rodzinna trzeciej generacji, która jest wiodącym projektantem i producentem anten do komunikacji radiowej. Ciągłe, najnowsze badania firmy Panorama gwarantują, że anteny spełniają wymagania najnowszych technologii komunikacyjnych. Zaufane przez tysiące profesjonalistów i konsumentów na całym świecie anteny są w stanie zapewnić komunikację nawet w najtrudniejszych warunkach. Obecnie Panorama specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach antenowych do nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Dostarczają innowacyjne rozwiązania antenowe dla kluczowych sektorów komunikacyjnych, M2M i IOT, komórkowych LTE i sektorów rynku budowlanego. Panorama Antennas posiada szczególne doświadczenie w dostarczaniu anten kombinowanych wykorzystujących wiele technologii, a także rozwiązań dopasowanych do potrzeb, dostosowanych do trudnych zastosowań. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu światowej klasy produktów antenowych, obecny asortyment produktów Panorama Antennas odzwierciedla niezrównane doświadczenie w dostarczaniu anten wysokiej jakości.

Zobacz produkty Panorama Antennas w naszym sklepie

Cradlepoint

Firma Cradlepoint to amerykański producent skalowalnych rozwiązań komunikacyjnych działających w sieciach LTE i 5G oraz dostarczający usługi chmurowe do zarządzania urządzeniami o nazwie NetCloud. Wspólną cechą produktów tej firmy jest wysoka dostępność usług (HA), którą można osiągnąć nie tylko w ramach jednego urządzenia, ale i w parze z istniejącymi urządzeniami oraz ze sprzętem innych producentów.

Wyjątkową funkcjonalność zapewnianą przez rozwiązania Cradlepoint doceniają klienci, którzy mają do skomunikowania wiele rozproszonych oddziałów lub muszą połączyć w sieć posiadane urządzenia mobilne czy aplikacje IoT.

Oferujemy wsparcie wyszkolonej kadry specjalistów certyfikowanych przez Cradlepoint w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, w tym routerów oraz dedykowanych anten Panoramma Antennas czy Taoglas, pomoc przy wyborze odpowiedniej licencji oraz wsparcie w konfiguracji. 


Teltonika

Teltonika jest litewską firmą produkującą profesjonalny sprzęt do łączności sieciowej na rynki międzynarodowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz badaniom i rozwojowi przemysłowych urządzeń sieciowych do komunikacji IoT i M2M, stworzyła szeroką gamę produktów dla najbardziej złożonych obszarów Przemysłu 4.0, Smart City i Green Energy. 

W swojej ofercie Teltonika posiada szereg routerów (RUT240, RUT900), bram sieciowych (TRB140, TRB255) oraz przełączników (TSW100, TSW110), które spełniają najwyższe standardy. 

Cechą charakterystyczną produktów jest niezawodność, bezpieczeństwo oraz łatwość użytkowania. Produkty znajdą zastosowanie  w szerokiej gamie gałęzi przemysłu. Sprawdzają się również jako idealne rozwiązania dla gospodarstw domowych. 

Taoglas jest wiodącym dostawca anten M2M, oferujący szeroką gamę rozwiązań w zakresie anten samochodowych, śledzących, pomiarowych i zdalnego monitoringu. Oferują wysokowydajne, certyfikowane anteny wykorzystywane na wielu rynkach, gdzie wymagany jest transfer danych. Każdy z produktów Taoglas posiada bogatą specyfikację spełniającą najwyższe normy prezentacji produktu.
 
Dzięki światowej klasy projektom, doradztwu i ekspertyzie inżynierskiej Taoglas dostarcza anteny na rynki europejskie, amerykańskie oraz azjatyckie wspierając przedsiębiorstwa w dziedzinie transportu, opieki zdrowotnej, inteligentnych miast (Smart City) i inteligentnego budownictwa.

Firma została założona w 2004 roku na Tajwanie i oferuje swoje produkty na całym świecie, posiadają swoje biura w Irlandii, Stanach Zjednoczonych oraz na Tajwanie. Do klientów Taoglas należą czołowe firmy motoryzacyjne, oferujące usługi GPS, pomiarowe oraz medyczne.

Microsoft zapewnia technologie i wiedzę potrzebne do wykorzystania Internetu rzeczy (IoT), tworząc inteligentny system do gromadzenia, przechowywania i analizowania danych organizacji. Od urządzeń na obrzeżach sieci, po systemy i usługi zaplecza, dane przepływające przez przedsiębiorstwo zapewnią nowy poziom inteligencji biznesowej. Wszystko to jest możliwe dzięki różnym rozwiązaniom programowym Windows Embedded dostosowanym do twoich potrzeb biznesowych.

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.