Przełącznik Nav

Pamięci masowe

Pamięci masowe to elementy, które umożliwiają przechowywanie i przenoszenie dużych ilości danych między komputerami, serwerami oraz w środowisku IT. Pamięć masowa, w przeciwieństwie do operacyjnej, zachowuje dane nawet po wyłączeniu sprzętu. Zamów u nas wydajne i pojemne nośniki pamięci masowej już dziś!

Pamięci masowe


Karty pamięci

Sklep Balticad oferuje karty pamięci od 16 do nawet 512 GB. W naszym zestawieniu znajdują się nośniki do zastosowań przemysłowych, które cechują się lepszymi parametrami od tradycyjnych rozwiązań konsumenckich. Cechują się one niezawodności i cieszą się długim wsparciem technicznym. Nasze karty pamięci pasują do większości urządzeń obsługujących pamięć flash. Jeśli masz specjalny czytnik, możesz też korzystać z nich za pośrednictwem komputera. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych zapisane na karcie dane zawsze będą bezpieczne. Nośniki z naszej oferty są wodoodporne i wstrząsoodporne. Są też w stanie wytrzymać ekstremalne temperatury. Karty pamięci z naszej oferty cechuje niezawodność.

Dyski SSD

Zewnętrzne i wewnętrzne dyski SSD (Solid State Drive) są zbudowane na podstawie pamięci flash, w której przechowywane są wszystkie dane. W przeciwieństwie do dysków twardych nośniki SSD nie obracają się, dlatego też zużywają mniej energii. Technologia SSD cechuje się wyższą prędkością pracy niż jej poprzednik – dyski Solid State Drive działają nawet 15 razy szybciej. Nośniki te są też bardzo bezpieczne i niewrażliwe na uderzenia, w związku z czym idealnie nadają się do pracy w trudnych, przemysłowych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz markowe dyski SSD o różnorodnej pojemności.

Pamięci DRAM

 Technologię DRAM (ang. dynamic random-access memory) szeroko wykorzystuje się w elektronice cyfrowej, gdzie potrzebna jest pojemna pamięć. Jest to też standardowy nośnik w wielu nowoczesnych komputerach, konsolach do gier i urządzeniach mobilnych. Oferujemy moduły pamięci DRAM DDR3 marki Innodisk o wysokim taktowaniu. Modele te znajdą zastosowanie we wszystkich urządzeniach wymagających dużego zapasu pamięci operacyjnej. Charakteryzuje je także długie wsparcie techniczne producenta i możliwość efektywnej pracy w trudnych warunkach termicznych.

Dyski nanoSSD

NanoSSD to nośnik, który łączy szybkość dysków SSD z kompaktowymi wymiarami. Umożliwia on przechowywanie dziesiątek gigabajtów informacji i zapewnia niezawodność klasycznego dysku, zachowując niewielki rozmiar i wagę. Znajdziesz u nas nowoczesne dyski nanoSSD, które świetnie sprawdzą się w zastosowaniach przemysłowych. Mamy w ofercie szybkie, pojemne nośniki pamięci masowej do komputerów, urządzeń mobilnych i innego sprzętu firmowego. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj pamięci do aplikacji oraz urządzeń użytkowanych w Twojej firmie. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym już teraz!


Więcej o naszej ofercie pamięci masowych:

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.