Przełącznik Nav

Routery

Oferta sklepu internetowego Balticad obejmuje profesjonalne routery o zastosowaniu przemysłowym oraz biurowym. Nasze routery przemysłowe zapewniające niezawodną łączność z wieloma typami sieci nawet w trudnych warunkach, routery na kartę SIM, routery bezprzewodowe przenośne, routery mobilne, bramy sieciowe przeznaczone do profesjonalnych zastosowań oraz profesjonalne switche. Wśród nich są urządzenia obsługujące technologię WiFi, 3G, 4G, LTE i 5G.

Routery balticad

Routery przemysłowe 3G/4G/LTE WiFi

W naszej ofercie znajdują się routery 3G/4G/LTE WiFi do profesjonalnych zastosowań cechujące się wysoką tolerancją na temperaturę oraz dużą funkcjonalnością. To urządzenia niezbędne w każdym zakładzie, w którym wymagana jest znakomita jakość połączenia nawet w najtrudniejszych warunkach.

Nasze routery przemysłowe 3G/4G/LTE WiFi dla firm cechują się wieloma możliwościami konfiguracji. Poszczególne modele wyposażone są w nawet kilkanaście portów Ethernet, uchwyty na karty SIM, diody LED określające siłę sygnału, zewnętrzne złącza SMA (które umożliwiają podłączenie odpowiednich anten) oraz awaryjny tryb pracy w sieci 2G. Ułatwia to wdrożenie i późniejsze zarządzanie siecią.

Najnowsze przemysłowe routery 3G/4G/LTE są wyposażone w funkcje gwarantujące bezpieczeństwo danych: kopie zapasowe danych 4G, zdalne zarządzanie poza pasmem, obsługę sieci VPN i usługi tunelowania w IoT. Nasze routery przemysłowe wykorzystywane są w telemetrii, zdalnym zarządzaniu maszynami, monitoringu, automatyce przemysłowej i w branży OZE.


Przemysłowe routery Ethernetowi

To wytrzymałe routery przemysłowe przeznaczone do zadań specjalnych. Te modele są w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur (od -40°C aż do 75°C). Gwarantują dobre połączenie z internetem bez konieczności łączenia z siecią komórkową lub WiFi. Poszczególne urządzenia (w zależności od konfiguracji) mają do 4 portów LAN (możliwych do przekonfigurowania na porty WAN) i 1 domyślny port WAN. Łatwa konfiguracja i obsługa oraz duża funkcjonalność i wytrzymałość sprawiają, że te routery przemysłowe na kabel ethernet spełnią swoje zadanie w różnych warunkach.

Niezawodne routery dla profesjonalistów Teltonika

Kolejne routery, które idealnie stawią czoła każdemu wyzwaniu w przedsiębiorstwie to te produkowane przez firmę Teltonika.  Są one wyposażone w szereg funkcji oraz technologii, które zapewniają sprawną obsługę połączeń. Seria Teltonika Networks RUT zapewnia  łatwości wdrożenia w trudnych scenariuszach połączeń, zaś system RutOS oparty na Linux OpenWRT znany jest ze swojej funkcjonalności niezależnie od branży, w której przyszło mu funkcjonować. Sprzęt produkowany przez firmę Teltonika znajdzie zastosowanie zarówno dla organizacjach, które szukają niezawodnego rozwiązania do swoich biur, jak i dla firm IoT w tym branży fotowoltaicznej. Cechą charakterystyczną tych routerów jest wytrzymałość, trwałość podczas pracy w trudnych warunkach oraz niewielki rozmiar. 

Routery bezprzewodowe przenośne

W naszej ofercie znajdują się również uniwersalne routery bezprzewodowe. To urządzenia, które znajdą zastosowanie w firmie, w domu oraz przy podłączaniu i obsłudze sprzętów w Internecie Rzeczy. Routery bezprzewodowe przenośne dostępne w naszym sklepie cechują się dużymi akumulatorami o pojemności do 5000 mAh. Dzięki temu świetnie nadają się na dłuższe podróże.

Wyjątkową funkcjonalność tych routerów bezprzewodowych zapewniają sloty na karty nanoSIM i karty pamięci do 128 GB. Niektóre z modeli obsługują system OpenWRT, który pozwala m.in. na podłączenie modemu USB i rozdzielenie internetu na kilka urządzeń. System ten daje też możliwość pobierania danych i umieszczania ich w pamięci masowej oraz podłączenia kamer przesyłających obraz z dowolnej lokalizacji. Za bezpieczeństwo tych urządzeń odpowiada wbudowany firewall i obsługa VPN-u. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych i funkcjonalnych routerów bezprzewodowych na rynku.

 

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.