Przełącznik Nav

Komputery przemysłowe

Zadaniem komputerów przemysłowych jest kontrola i sterowanie różnymi procesami w przedsiębiorstwie. Jednym z nich jest np. produkcja. Sklep Balticard oferuje szeroki wybór tego rodzaju jednostek oraz elementów pomocniczych. Znajdują się tu komputery jednopłytkowe, płyty główne, komputery modułowe, komputery w obudowach i dodatkowe akcesoria do różnorodnych zastosowań.

Komputery przemysłowe

Komputery jednopłytkowe

Nasz sklep oferuje wydajne i kompaktowe komputery jednopłytkowe. Mogą one obsługiwać zarówno aplikacje przemysłowe o niskim poborze mocy, jak i bardziej zaawansowane moduły obliczeniowe o wysokiej wydajności. Sercem komputerów są wydajne procesory, dzięki którym są one w stanie przeprowadzać również bardziej złożone operacje. Ich cechą charakterystyczną jest cicha i wydajna praca bez ryzyka przegrzania. Oferowane przez nas przemysłowe komputery jednopłytkowe są przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych, to znaczy, w miejscach gdzie panuje duże zapylenie lub wysokie czy niskie temperatury (sięgające od -25 stopni Celsjusza do +75 stopni Celsjusza).


Płyty główne

Oferujemy płyty główne od renomowanych producentów takich jak Gigabyte i Kontron. Cechuje je wysoka wydajność, która umożliwia pracę pod dużym obciążeniem i w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają długą żywotność nawet podczas intensywnej eksploatacji. Częste zastosowanie płyt głównych zakupionych przez naszych Klientów to m. in. cyfrowe tablice informacyjne oraz punkty sprzedaży.


Oferowane płyty główne są kompatybilne z wieloma popularnymi procesorami i posiadają dodatkowe wejścia (np. USB i HDMI).


Komputery modułowe

Dostępne w naszej ofercie komputery modułowe przeznaczone są do intensywnego użytku przemysłowego. Nowoczesna oraz wielokrotnie przetestowana architektura gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę na urządzeniu.


Asortyment obejmuje szeroką gamę komputerów o zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu istnieje możliwość wyboru sprzętu odpowiedniego do wymagań związanych z wydajnością, zużyciem energii, kosztami, dostępnym miejscem użytkowym i nie tylko.


Komputery w obudowach

Zapewniamy zróżnicowany wybór  komputerów w obudowach. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem uznanej marki Kontron. Znajdą one zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia o wydajnych podzespołach, które sprostają wymaganiom nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych. Należą do nich m.in. najnowszej generacji procesory marki Intel i pamięć RAM o wysokim taktowaniu.


Istnieje możliwość późniejszego rozszerzenia niektórych modeli o nowe podzespoły. Pozwoli to na poprawę wydajności bez konieczności inwestowania w zupełnie nowy sprzęt.


Komputery przemysłowe – akcesoria

W naszym sklepie dostępne są także dodatkowe komponenty i akcesoria do komputerów przemysłowych. Są to m.in. zasilacze i adaptery AC/DC, moduły wejść/wyjść oraz kable i przewody zasilające.


Profesjonalne komputery przemysłowe w Balticad.eu

Dostarczamy wydajne i ekonomiczne komputery do zastosowań przemysłowych, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnych zakładów przemysłowych. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy zapewnić gwarancję najwyższej jakości naszych produktów.


Przejrzyj nasz asortyment i wybierz odpowiedni komputer przemysłowy do Twojej firmy. Planujesz złożyć większe zamówienie, albo zadać pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie lub wyślij zapytanie w formie wiadomości e-mail.


Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.