Przełącznik Nav

Kable i przewody

Wymagania klientów i inwestorów stale rosną? Każdy oczekuje projektów i rozwiązań jak najbardziej dostosowanych do potrzeb? Wspieramy i wyposażamy profesjonalnych wykonawców instalacji w realizacji nawet najambitniejszych zadań. Poza urządzeniami i elementami instalacji informatycznych czy elektrycznych oferujemy także szeroki wybór kabli i przewodów wielu typów.

Kable i Przewody

Dzięki dostępnym w naszym sklepie internetowym produktom profesjonalni wykonawcy instalacji zrealizują zarówno kompleksowe projekty dla dużych inwestycji, jak i drobne prace montażowe. Szybko i sprawnie przygotujemy każde zamówienie na kable i przewody!

W stałej ofercie posiadamy różnego rodzaju kable RF i przewody do zastosowań w instalacjach antenowych, przemysłowych i innych. Proponujemy kable o różnych długościach i średnicach oraz wymaganych impedancjach.

Asortyment uzupełnia szeroka gama akcesoriów, takich jak przedłużacze, złącza i adaptery. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów i fachowe doradztwo ekspertów.

Kable RF do wszystkich zastosowań


Proponujemy szeroką gamę kabli wyposażonych w najpopularniejsze końcówki (SMA, FME, MCX, TS9). Dzięki temu z naszymi materiałami możliwe jest podłączenie praktycznie każdego urządzenia wymagającego kabli RF.

Oferujemy między innymi kable ze złączami SMA, które znajdują zastosowanie w urządzeniach pracujących na dużych częstotliwościach (do 18 GHz). Podstawowy przewód SMA (f) – SMA (m) RG58 dostępny jest w różnych długościach, od 2 do nawet 15 m. Sprawdzi się jako klasyczna „przedłużka” lub do bezpośredniego połączenia urządzeń. W naszej ofercie nie brakuje również przejściówek, umożliwiających zastosowanie innych rodzajów złączy. Kabel N (m) – SMA (m) RF-5 umożliwia podłączenie urządzeń wyposażonych w gniazda typu SMA i typu N. Ten drugi rodzaj to popularne złącza, stosowane np. routerach i antenach . Charakteryzuje je łatwy montaż i możliwość wykorzystania przy oporach 50 i 75 ohm. Kabel N (m) – SMA (m) RF-5 dostępny jest w długości 10 m.

Połączenia SMA – N umożliwią kable o długościach od 1,5 do 10 m, wyposażone zarówno w końcówki męskie (m), jak i żeńskie (f). Łącza N pracują w częstotliwości do 11 GHz i wykorzystywane są między innymi w urządzeniach komunikacyjnych oraz pomiarowych. Natomiast spośród kabli ze złączem SMB, stosowanym w instalacjach do 6 GHz, oferujemy przejściówki TS9 – SMB (m oraz f) o długości 20 cm, a także przewody u.Fl – SMB o długości 85 mm.

Osobną grupę produktów stanowią kable ze złączem wtykowym MCX. Ten rodzaj małych złącz wykorzystywany jest w różnego rodzaju urządzeniach komunikacyjnych i telefonicznych, a także urządzeniach sieci WLAN i systemach GPS. Można go stosować na większości kabli, przy czym ograniczeniem jest częstotliwość do 6 GHz. 

Oferujemy też kable MCX (m) – MCX (m) RG174 o długości 150 mm, a także przejściówki. Połączenie MCX – SMA umożliwiają kable MMCX (m) – SMA (m) RG174 (o długości 150 mm) oraz kable SMA (f) – MCX (m) RG174 (o długości 50 cm), co umożliwia wykorzystanie zarówno wtyków, jak i gniazd SMA. W zakresie końcówek MCX dostępne są zarówno wtyki proste, jak i kątowe (MMCX). W sprzedaży posiadamy też przewody MCX „open”, które pozwalają na samodzielny montaż wtyków w zależności od potrzeby.

Kable połączeniowe


Tam, gdzie potrzebny jest dłuższy kabel lub na jakiś czas niezbędna będzie przejściówka – np. do podłączenia anteny – można wykorzystać kabel SMA (f) – SMA (m) RG174. Jest dostępny w dwóch długościach: 2 i 5 m. Umożliwi Ci tymczasowe lub stałe podłączenie urządzeń.

W naszej ofercie znajdziesz też produkty przeznaczone do podłączania urządzeń sieciowych, takich jak modemy, routery czy terminale. Dostępny jest m.in. przewód RJ45 (m) kątowy – RJ45 (f) cat 5e, czyli przedłużenie przewodu UTP o długości 0,5 m. Wysokiej jakości kable uniwersalne sprawdzą się przy podłączaniu urządzeń peryferyjnych, np. drukarek czy skanerów. 

Oferujemy między innymi kable USB 2.0 zapewniające połączenie z urządzeniem wyposażonym w interfejs micro USB. Nieodmiennie przydatne są także popularne przejściówki, umożliwiające łatwe podłączenie nieco starszych urządzeń. Przykładem jest kabel dual link D-Sub, który zapewnia przejście 15pin HD na DVI-I (24+5).

Dobrym rozwiązaniem tam, gdzie potrzeba więcej gniazd, będzie przewód zasilający CEE7/7-2xC13 o łącznej długości 60 cm, z czego 30 cm to dwa rozgałęzione przewody gniazd C13. Sprawdź więc nasze kable połączeniowe

Asortyment prawie 100 rodzajów kabli i złączek zaspokoi potrzeby przy budowie nawet najbardziej zaawansowanych instalacji i sieci. Jeśli jednak poszukiwanego produktu nie ma w naszej ofercie – nic straconego! Współpracujemy z najlepszymi producentami przewodów i akcesoriów. Jeśli potrzebujesz zrealizować niestandardowe zamówienie lub potrzebne Ci rzadko spotykane rozwiązanie – zapraszamy do kontaktu!


NASZ OFERTA KABLI I PRZEWODÓW:

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.