Przełącznik Nav

Balticad certyfikowanym sprzedawcą Cradlepoint.

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy certyfikowanym partnerem sprzedażowym firmy Cradlepoint. Nasi pracownicy odbyli szereg szkoleń przygotowujących do pomocy w Waszych projektach.
Cradlepoint jest amerykańskim przedsiębiorstwem oferującym swoim klientom szereg rozwiązań połączeniowych w obecnie najpopularniejszym formacie usług sieci komórkowej LTE oraz  nowoczesną technologią 5G. Firma zapewnia zarówno urządzenia spełniające najwyższe standardy routerów sieciowych oraz powiązane usługi chmurowe NetCloud.

Innowacyjność i rzetelność pracy Cradlepoint docenił gigant telekomunikacyjny Ericsson AB i w 2020 roku wykupił firmę z myślą o wdrażaniu projektów związanych z siecią 5G. Szwedzki gigant mając na uwadze siłę marki postanowił zachować odrębność brandu Cradlepoint.  

Polecane produkty:

Nasi pracownicy nieustannie pracują nad poprawą swojej wiedzy, w celu oferowania usług na jeszcze wyższym poziomie. Jest nam niezmiennie miło poinformować Państwa, że uzyskaliśmy certyfikat "Network Associate" od Cradlepoint.