Przełącznik Nav

Anteny wewnętrzne i zewnętrzne LTE, GPS, 5G i inne

We współczesnym świecie dobra jakość połączenia to podstawa. Przestań przejmować się słabym zasięgiem lub trudnościami ze znalezieniem sygnału. Już dziś zainteresuj się ofertą anten pokojowych i zewnętrznych do WiFi i do internetu. Szeroki wybór produktów w naszym sklepie internetowym z antenami wewnętrznymi do routera sprawi, że z pewnością znajdziesz tu urządzenie, które spełni Twoje wymagania!

Anteny Balticad

Postaw na sprawdzone anteny DVBT i zewnętrzne 5G, LTE i WiFi

 

Już teraz wkrocz w zasięg nowoczesnych technologii dzięki supernowoczesnym antenom 5G! Wypróbuj antenę 5G NR 3dBi przykręcaną łamaną 198 mm ze złączką SMA (m). To antena o liniowej polaryzacji fal. Dzięki skoncentrowanej emisji fal na długich dystansach sprawdzi się lepiej niż antena o polaryzacji kołowej.

Pamiętaj jednak, by ustawić kolejne anteny liniowe na identycznej wysokości i w tym samym kierunku.  Ten model możesz wykorzystać wszędzie tam, gdzie anteny o polaryzacji kołowej nie są w stanie zagwarantować odpowiedniej mocy sygnału dla Twoich urządzeń.

Jeśli jednak zależy Ci przede wszystkim na świetnym zasięgu na niedużych odległościach, najlepiej sprawdzi się antena wewnętrzna 2X2 MIMO obsługująca standardy 2G/3G/4G/5G 2M ze złączką SMA (m) lub TS9 (m). To antena 5G wewnętrzna dookolna, która wysyła sygnał w każdą stronę. Z tego względu na mniejszych odległościach od BTS działa znacznie lepiej niż antena liniowa. Wsparcie techniki MIMO pozwala za to uzyskać odpowiednie pokrycie danego obszaru poprzez możliwość wykorzystania wielu identycznych anten po stronie nadawczej i odbiorczej.

Dzięki naszym antenom LTE będziesz mógł cieszyć się stabilną i wysoką prędkością jednej z najbardziej zaawansowanych i najpowszechniejszych częstotliwości sieci w Polsce. Przekonaj się, że szybkie i stabilne połączenie zapewni Ci właśnie antena 4G LTE przyklejana 3DBI ze złączką SMA (m) i kablem typu RG174 3M. To dzięki niej zyskasz odpowiednią siłę sygnału. Popularny typ złączki SMA (m) pozwoli Ci podłączyć ją do niemal każdego routera, a wysokiej jakości kabel RG174 zagwarantuje stabilne połączenie w trakcie przesyłu danych.

Dziś bez odpowiedniej  anteny WiFi nie poradzi sobie żadne gospodarstwo domowe czy biuro. Dobry zasięg i dostęp do Internetu wyraźnie wpływa na wydajność w pracy i komfort korzystania z sieci w niemal każdej sytuacji.

Właśnie dlatego postaw na sprawdzone rozwiązania i zainteresuj się anteną dookolną dualband obsługującą częstotliwości WiFi 2,4 GHz oraz 5,8 GHz ze złączką N (F). Tego typu rozwiązania stosuje producent anten Panorama Antennas. Charakterystyka tego urządzenia pozwoli Ci korzystać z Internetu bezprzewodowego bez zakłóceń, które mogą znacząco wpływać na pracę anten niższej jakości.

Wypróbuj polecane anteny GSM, GPS i ISM w sprawdzonym sklepie online

 

Kluczowy jest  niezawodny dostęp do standardu GSM. Zapewnią go anteny GSM dostępne w naszym sklepie online. W szczególności na uwagę zasługuję antena GSM UMTS LTE Magn. 5-7DBI ze złączką SMA (M) i kablem RG174 3M. Podłączysz nią dzięki popularnej złączce SMA (m). Jeśli często korzystasz z urządzeń wymagających bardzo dobrej jakości połączenia w standardzie GSM, jest to doskonały produkt.

W naszym asortymencie znajdziesz również spory wybór anten GPS. Szczególnie warty polecenia jest model anteny GPS 3DBI do montażu magnetycznego lub na naklejkę FAKRA 5M RG174 NAVI. Współpracuje z urządzeniami wykorzystującymi standard GPS – to przede wszystkim popularne nawigacje samochodowe. Dzięki niej odbierzesz silny sygnał GPS nawet w mieście, gdzie zakłócenia są obecne dosłownie wszędzie. Jest to zasługa m.in. wsparcia dla systemu GLONASS, czyli alternatywy dla technologii GPS. Dzięki wodoszczelnej obudowie tą dobrą i wydajną antenę GPS zainstalujesz na zewnątrz ze świadomością, że będzie działać nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Spójrz również na sprzedawane w naszym sklepie anteny ISM. Dzięki nim połączysz się ze zdalnie sterowanymi urządzeniami – dronami, samochodzikami czy łódkami. W naszym sklepie internetowym z antenami ISM znajdziesz wiele produktów działających w tym paśmie. Od małych, mobilnych modeli po większe, które możesz zamontować na maszcie. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, że znajdziesz tu produkt, którego potrzebujesz. 

Szeroki wybór anten Bluetooth, COMBO oraz najróżniejsze akcesoria antenowe w sklepie online 

 

Czym jest antena COMBO i jakie pasma wspiera? Anteny tego typu obsługują dwa różne pasma jednocześnie (stąd charakterystyczna nazwa). Najczęściej mowa tu o kombinacji 3G i GPS, choć zdarzają się modele anten COMBO wspierające pasma 2G, 3G, 4G oraz GPS i GNSS. Większość sprzedawanych przez nas produktów tego typu nadaje się do montażu stałego (są przykręcane). Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu sygnału we wspomnianych pasmach, znajdziesz tu anteny, które Ci to zapewnią. Przejrzyj naszą szeroką ofertę i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

W naszym sklepie online znajdziesz też anteny Bluetooth wewnętrzne (idealne do domowego użytku) i zewnętrzne (cechujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne). Są to najczęściej urządzenia wielofunkcyjne, które obsługują również technologie WiFi, LTE czy ZigBee. Jeśli poszukujesz dobrych anten Bluetooth, trafiłeś we właściwe miejsce. Wybierz antenę odpowiadającą Twoim preferencjom i przekonaj się, że dobra jakość sygnału to podstawa.

Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów do anten GPS, LTE, WiFi, 5G i innych. Wśród naszych produktów znajdziesz zestawy do mocowania anten, podstawy i bazy magnetyczne oraz maszty antenowe. Dzięki nim zamontujesz swoją nową antenę z naszego sklepu internetowego w praktycznie dowolnym miejscu.

Z kolei splitter wielozakresowy pomoże Ci w podłączeniu do urządzenia od 2 do 4 anten wspierających LTE, WiFi i inne popularne pasma. Czy warto go kupić? Zdecydowanie tak. Jeśli potrzebujesz maksymalnie wzmocnić sygnał wejściowy i wyjściowy, to urządzenie będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Jeśli mimo to nie znalazłeś satysfakcjonującego Cię produktu, zajrzyj do zakładki „Pozostałe anteny”. Znajdziesz tam anteny radiowe i magnetyczne oraz wiele innych przydatnych produktów. Zasięgnij również porady naszego eksperta – przedstaw mu swoją sytuację i wymagania, a on z pewnością wybierze dla Ciebie antenę, której potrzebujesz.

Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.

asdads