Przełącznik Nav

Baterie i akumulatory

Baterie i akumulatory są sercem każdego sprzętu elektronicznego – to właśnie one odpowiadają za dostarczanie mu energii elektrycznej, która jest niezbędna do działania. Sklep Balticad oferuje wydajne ogniwa o długiej żywotności, które znajdą zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych.

Baterie i ustawienia

Baterie alkaliczne

Baterie alkaliczne to najpopularniejszy rodzaj akumulatorów jednorazowego użytku. Mogą zasilać urządzenia zarówno o wysokim, jak i niskim poborze prądu, np.:

-zegarki; -radia; -czujniki dymu; -kontrolery różnego rodzaju; -oświetlenie.

Oferujemy wysokiej klasy baterie alkaliczne, które zachowują długą żywotność nawet w bardziej energochłonnych urządzeniach takich jak złożone zabawki czy sprzęt przemysłowy o mniejszych gabarytach.

Akumulatory Li-Ion

Baterie litowo-jonowe to rodzaj akumulatorów wykorzystywanych w wielu zastosowaniach – najczęściej w przemyśle elektronicznym. Najczęściej dostarczają one energię do urządzeń i gadżetów takich jak telefony komórkowe, laptopy i tablety. Akumulatory Li-Ion wykorzystuje się również do zasilania sprzętu medycznego, pojazdów elektrycznych i elektronarzędzi.

Zalety baterii litowo-jonowych

Zasilanie sprzętu elektronicznego akumulatorami Li-Ion wiąże się z szeregiem korzyści.

-Wysoka gęstość energii. Baterie litowo-jonowe oferują najwyższą gęstość energii na rynku akumulatorów. Dzięki temu ich ładowanie jest szybsze i łatwiejsze, a zmagazynowana energia dłużej zasila urządzenie. W efekcie baterie tego typu cechują się ponadprzeciętną żywotnością.

-Wydajność i trwałość. Ogniwa Li-Ion skutecznie zasilą sprzęt, który do działania wymaga dużych pokładów energii. Nie tylko dostarczają one więcej prądu niż większość alternatywnych źródeł zasilania, ale mają też niski współczynnik samorozładowania (ok. 1,5% miesięcznie).

-Niskie koszty utrzymania. Akumulatory litowo-jonowe są łatwe w użyciu i mało wymagające, jeśli chodzi o utrzymanie. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu do napełniania baterii, a utrzymanie wysokiej żywotności nie wymaga planowania cykli ładowania.

-Brak efektu pamięci. Ten typ baterii jest pozbawiony efektu pamięci, dzięki czemu akumulator nie traci pojemności po wielokrotnych cyklach częściowego ładowania. Oferujemy wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe do różnorodnych zastosowań. Nasze produkty poddano rygorystycznym testom wydajnościowym, które gwarantują bezproblemową pracę i wysoką żywotność. 

Akumulatory Li-Pol

Baterie litowo-polimerowe to wydajne i szczególnie bezpieczne w użyciu akumulatory. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, które zapewniają niemal bezkonkurencyjną wygodę i poręczność. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań inżynieryjnych ogniwa Li-Pol są wytrzymałe i zachowują długą żywotność, co korzystnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne baterie i akumulatory do zastosowań domowych i przemysłowych. Zamów wydajne ogniwa, które zapewnią Twoim urządzeniom długą i płynną pracę!Darmowa wysyłka

dla zamówień już od 100zł!

Bezpieczne płatności

Zapłacisz przez Przelewy24.

Kupujesz, ale nie płacisz

Bo płacisz później.